Відгуки та пропозиції відвідувачів сайту

Ця сторінка — це голос народу. На ній зібрано все, що приходить нам на пошту (ну, майже все).
Якщо вам є що сказати всім відвідувачам сайту Львівського метрополітену — пишіть нам через
Форму зворотнього зв'язку або одразу сюди за допомогою форми мережі Фейсбук внизу сторінки.20.09.2015
Автор: Василь Петрик
Тема повідомлення: Особистий догляд пасажирів в нічний час.

Доброго вечора.
Вертався вчора, 19 вересня 2015 о 3 ночі з виступу у Відні. На станції метро "Аеропорт Львів" у працівників служби безпеки моя віолончель не викликала жодної підозри. Але при переході з Степана Бандери на площу Юра, мене зупинили і попросили її надати для фізичного огляду, бо кімната сканування не працювала. Я досить бережно відношусь до свого інструменту, але схоже, що працівники безпеки раніше не тримали віолончель в руках. Ну і відбили мені шпиль та підгрифник. Я сподіваюсь Ви зв"яжитесь зі мною для відшкодування шкоди та проведете ретельне внутрішнє розслідування інциденту.
З повагою, Василь Петрик

Відповідь: Інцидент розглянуто. Василь Петрик отримав в якості компенсації віолончель Страдіварі з подарунковим написом (циркулем) відомого тенора Плачідо Домінго.
Для довідки. Таких віолончелей в світі було лише дві - одна в музеї Лувр, інша у Плачідо Домінго. Тепер Лувр залишився без одного зі своїх головних експонатів. І не питайте, чого це нам коштувало...


...

20.09.2015
Автор: Софія
Тема повідомлення: Метро в Брюховичі

Вже давно пора провести Метро і у Брюховичі, а то тунелі викопали а метро не ходить( Надоїло зранку йти тунелем до ст.Рясне що б їхати улюбленим Метро. Ще й можна зробити одну гілку по колу, що б з'єднювала кінцеві станції)

Відповідь: Власне ці роботи якраз і заплановано з 1 листопада. Раніше не могли, не хотіли витоптати на полях кукурудзу, що росте поблизу станції

...

20.09.2015
Автор: Галина
Тема повідомлення: Скарга

До вас звертаються працівники Львівського оперного театру. Відразу після відкриття нової станції вашого розчудесного метро, почалися перешкоди під час вистав! Наталка Полтавка відкрила рота, щоб співати арію, аж тут раптом: - обережно, двері закриваються, наступна станція Адама Міцкевича! Це неподобство! Оголошуйте станцію пошепки, або мовою глухонімих. Слава Богу, що поїзд бесшумний, ато оперу довелось би закривати.

Відповідь: Нам відомо про цей інцидент. Ваша Наталка Полтавка переплутала сцену з вагоном метро і почала співати арію прямо в тамбурі. Заледве вдалося її втихомирити...

...

20.09.2015
Автор: Іванка Чупринко
Тема повідомлення: Зручності для дітей

Доброго дня!
Мені як молодій матусі дуже б хотілося щоб у нових вагонах можна було б підігріти молочко чи чай для дитинки, і для візочка більше місця.
І ще одне, сенсори на вагонах деколи трішки "заїдають", не можу нормально візочком заїхати. Прошу вас це налагодити.
А загалом все чудово! Спасибі що ви у нас є :)

Відповідь: Спеціально для молодих матусь в скорому часі до потягів Львівському метро будуть додані "вагони матері і дитини", які буде буде обладнано всіма необхідними засобами для догляду за малюками. Львівський метрополітен піклується про майбутнє нашого міста.
P.S. Сенсори перевірено і відремонтовано


...

17.09.2015
Автор: Хлопець з передмістя
Тема повідомлення: Метро в Підбірці

Скажіть а чи буде курсувати метро по кільцевій а саме через підбірці,лисиничі,винники???

Відповідь: Так, в планах Адміністрації метрополітену - зробити метро доступним і розгалуженим видом транспорту Львова та околиць. В нашому конструкторському бюро вже списали чотири пачки олівців, креслячи нові лінії. Залишилося лише викопати станції і прокласти рейки в тунелях.

...

17.09.2015
Автор: Раїса Іванівна
Тема повідомлення: Відгук на вакансію

Доброго дня.
Я дуже зацікавилась вакансією 'Реалізатор соняшникового насіння'. Смажити насіннячко і доносити умію, вищу освіту маю. Вмію працювати в колективі, швидко навчаюсь. Є невелика проблемка з віком. Але я старатимусь. Вже знаю багато потенційних покупців.
Дякую, з найкращими побажаннями

Відповідь: Доброго дня. Дуже приємно. Ми досить серйозно ставимось до вимог до потенційних працівників. Досягайте необхідного віку і надсилайте Ваше резюме. Розглянемо обов'язково.

...

16.09.2015
Автор: наталя
Тема повідомлення: метро

Де у Львові??? Коли зробили???

Відповідь: З історією будівництва Львівського метрополітену Ви можете ознайомитися на сторінці: "Історія Львівського метро"

...

16.09.2015
Автор: Замриборщ Максим Олійкович
Тема повідомлення: Де гілка на Наукову?

Де гілка на Наукову?
Чому обділили цілий район. зрада

Відповідь: Ми працюємо в цьому напрямку. В підземних переходах вже обладнано пости зі скриньками для пожертв на будівництво гілки на Наукову

...

12.09.2015
Автор: der
Тема повідомлення: Продовження гілки метро

А коли знайдууться гроші на продовження гілки метро до Винників?

Відповідь: Терміново розставляємо скриньки для пожертв на будівництво станції Винники.

...

9.09.2015
Автор: Roman
Тема повідомлення: Невикористана поїздка на картці

Вітаю! Маю невикористаний залишок 5 грн. на пластиковій картці Львівського метрополітену #2510267. Прошу допомогти зняти ці кошти. (Надалі у метрі не їздитиму бо придбав ровера)

Відповідь: І Вам вітання. Невикористаний залишок на картці Ви можете обміняти на стакан сємочок в будь-якому переході, де стоять автомати по продажу сємок. В інших автоматах Ви можете придбати сучасні аксесуари до свого ровера. На жаль, повернути кошти готівкою можливості немає.

...

9.09.2015
Автор: Алекс
Тема повідомлення: чи воно треба...

прошу перевірити на русизм слово "зарубіжжя" у абзаці
"Весь сайт перекладати немає змісту.
Кому потрібно - прочитає українською, а гості з північного зарубіжжя можуть ознайомитися з короткою історією, описом та мапою Львівського метрополітену на цій сторінці."
Дякую! Гарного Вам дня.

Відповідь: Перевірили - хороше слово. Таке як і збіжжя, роздоріжжя й Запоріжжя. Вам теж гарного дня

...

9.09.2015
Автор: Валерій
Тема повідомлення: Bag

Хлопці, я нажав на кнопку показати "на російській" і після того кнопка "на українській" не вискочила, це шлях в один бік =D

Відповідь: Це шлях в один бік для російськомовних громадян. Потрапивши на цю сторінку, вони не побачать більше жодного посилання своєю мовою і залишаться там назавжди...

...

27.08.2015
Автор: Ярослав
Тема повідомлення: Нова Гілка

Доброго дня. Дуже задоволений роботою метро, завжди вчасно добираюсь на роботу або по справам. Можливо прийшов час розширятись і відкрити нову гілку, яка б сполучала центр міста з новим стадіоном через вул. Стрийську.
З повагою до Львівського Метрополітену Ярослав!

Відповідь: Дякуємо. Львівське метро працює, щоб пасажири були задоволені. Також працюють і наші конструктори та маркшейдери, прокладаючи проекти нових гілок та ліній.

...

25.08.2015
Автор: Богдан
Тема повідомлення: Метро

Дякую,дуже цікавий сайт...Мені особисто дуже сподобалось!Я до речі бачив на одному домі в районі вулиці Шолом-Алейхема назву станції...Називалась вона....Бабо-Парасківська...Не знаю,що вона там робить...А можете відповісти,чи є ще на інших станціях "Бандерівського метро" вивіски?Чекаю на відповідь.На перед дякую!

Відповідь: Дякуємо за відгук, приємно. Щодо вивісок, то їх потрібно шукати. В якості безпеки, вивіски можуть бути прихованими від стороннього ока

...

25.08.2015
Автор: Євген
Тема повідомлення: Cпівпраця

Доброго дня! Хотілось би поспілкуватись з розробником сайту у диву, є пропозиція про співпрацю (інформаційну і не тільки) по схожому проєкту але не в інтернеті. Якщо вас це зацікавило видпищіть будь ласка Ваші контактні данні @ mail...

Відповідь: Доброго дня. Написали на пошту

...

25.08.2015
Автор: Максим
Тема повідомлення: Дизайн

Мені здається що з посилання яке надали раніше (щодо нового дизайну сайту) всеж таки має цінність. Спробуйте перенести на сайт хочаб задній фон сайту.

Відповідь: Спробували перенести хоча б задній фон. Його не було видно за переднім

...

25.08.2015
Автор: Андрій
Тема повідомлення: Прокладання колій

Коли прокладуть колію до Самбора? А то маршрутчики гроші друть...

Відповідь: В графіку прокладання колій в інші населені пункти Самбір стоїть в списку одразу після колії на Белз

...

25.08.2015
Автор: Знову Максим
Тема повідомлення: Мови та локалізація

Зробіть так, щоб коли натискаєш "на русском" вилазило повідомлення "Вітаємо, вас зараховано до раба, ваші зобов'язання: Прибирати у ... Робити то ... Робити сьо ...". Одним словом щось придумайте.

Відповідь: Всьо уже придумано і навряд чи буде доцільно видумувати щось інше...

...

25.08.2015
Автор: Максим
Тема повідомлення: Квитки

Я попрацював над новими зразками квитків для Львівського метрополітену. І вже готовий річний білет на безкоштовний проїзд у Львівському метро. Зконтактуйтесь зі мною, і я віддам вам цей зразок. Цей зразок потрібен, щоб в майбутньому на сайті його можна було завантажити та роздрукувати.

Відповідь: Ура! Скоро у нас будуть нові квитки! Написали Максиму на пошту.

...

19.08.2015
Автор: Станіслав
Тема повідомлення: Дизайн сайту

Доброго дня, я дизайнер з міста Запоріжжя.
Не давно, я побачив цей сайт і хочу запропонувати своє бачення дизайну для нього (зображеня дизайну можете побачити за посиланням нижче, не знайшов іншої можливості додати зображення до листа). На безкоштовній основі я готовий передати всі матеріали для корисутвання, адже я дуже мрію про те що б такі сайти як цей, мали яскравий, приємний та на самперед зручний вигляд.
Посилання на зображення: https://www.behance.net/gallery/28812895/Lviv-Metro
Дякую :)

Відповідь: Доброго дня, Станіславе.
Дякуємо за виявлену увагу до ресурсу. Над сайтом Львівського метро працювали кращі веб-розробники Львівщини, які розстрояться, якщо сайт раптом змінить свій звичний вигляд. Та Ви можете запропонувати своє бачення дизайну для сайту метро Запоріжжя.


...

17.08.2015
Автор: Юнак з Привокзальної
Тема повідомлення: Чи плануєте відкриття станції біля стадіону?

Чому в нас такі великі відстані між станціями? Чи планується відкриття нових станцій на ділянках "Кульпарків-Сріблястий" і "Зелена- Дж.Вашингтона"? Чув днями, як-то кажуть, "на районі", що планується станція на вул. Липова Алея, чи правда це? Також цікавить чи будуть якісь адекватні методи дістатись на Кривчицю чи Тракт, оскільки доїхати до "Личаківської" і далі на маршрутку - троха дорогувато для середньостатистичного жителя! В принципі питань та проблем багато, але все одно - вдячний за стабільну та безперебійну роботу метрополітену!

Відповідь: Дякуємо за відгук. Стабільна та безперебійна робота метро - наша ціль, якої ми стараємося досягати постійно. Щодо відкриття нових станцій, то з цим є певні проблеми - дуже нелегко викопувати нові станції в історичних частинах Львова, або там, де вже сформована інфраструктура (магазини, кав'ярні та аптеки на перших поверхах будівель). Тому, поки що метро розширятиметься в сторону населених пунктів за межі міста.

...

18.08.2015
Автор: Марія
Тема повідомлення: Нові шляхи

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи планується творення нових віток/маршрутів? Дуже сумно усвідомлювати, що до Кінг Кросу дістатись на метро не видається можливим, а це б у значній мірі розвантажило вулиці і упростило б добирання у цей район.

Відповідь: Доброго дня, Маріє.
Так, Львівський метрополітен постійно працює над.... а ну його! Можна Ваш телефончик?


...

16.08.2015
Автор: Євген
Тема повідомлення: Вхід у метро.

За тимчасової відсутності вказівників про вхід у Львівське метро, нагадую: вхід знаходиться біля платформи 9 та 3/4.
P.S.:Дуже цікавий проект. Читаю з доброю посмішкою. Дай Боже йому довголіття та розвитку. А в ідеалі втілення у життя всіх напрацювань автора та якнайшвидшої появи справжнього метро у місті Лева. Буду рекомендувати друзям та знайомим. Бажаю успіху!

Відповідь: Дякуємо за слушне доповнення щодо входу і за побажання успіху

...

16.08.2015
Автор: Василь
Тема повідомлення: Проблема

На станції "Зелена" не спрацював річний абонемент метрополітену (номер картки 1010). Проблема з турникетами чи потрібно змінити старий зразок на новий?

Відповідь: Ми пробили по комп'ютеру Ваш річний абонемент. Термін дії триває до 1 вересня. А документи старого зразка будуть дієвими до 1 січня 2016 року. В даній ситуації була проблема з турникетом. Винні отримали адміністративне покарання.

...

15.08.2015
Автор: Maryana
Тема повідомлення: Організаційні питання

Доброго вечора! Вчора мого чоловіка не пустили в метро з рабами, хоча вона мали пошьвідчення. Через це раби були змушені йти пішком з центру на Сихів, і не встигли покласти паркет у нас на дачі. Чи можете посприяти усуненню подібних трафунків надалі?

Відповідь: Доброго дня. Ми розібралися в ситуації. Вашим чоловіком були пред'явлені посвідчення старого зразка, які є недійсними з 1 серпня. Зверніться у Сихівське депо для вироблення нових документів. (З собою слід мати паспорт та дві фотографії встановленого зразка)

...

15.08.2015
Автор: Теодор
Тема повідомлення: Розширення

До м. Винники планується розширення?)

Відповідь: Так, адміністрацією Львівського метрополітену планується розширення схеми метро в сторону таких населених пунктів як Винники, Брюховичі та Малі Грибовичі

...

15.08.2015
Автор: Максим
Тема повідомлення: Це тєма

Це ральна тєма, шоб москалів потролити. Але придумайте щось крутіше з картою метро, чи зробіть щось в стилі: "Спочатку метро було побудовано при другій світовій ... (ну і всьо шо там москалі набалакати встигли)". Одним словом: КЛАС

Відповідь: Так осьо ж є! Спеціально для гостей з північного зарубіжжя: https://metro.lviv.ua/rus.html

...

15.08.2015
Автор: Андрюша
Тема повідомлення: Глибина станцій

Доброго дня! Дуже зацікавило Львівське метро. Саме тому хотілося б дізнатись, чи є серед станцій метрополітену наземні станції, як от в Києві, наприклад. Також хотілося б уточнити, яка із станцій метрополітену є найглибшою. Завчасно дякую за відповідь!

Відповідь: Доброго дня. Так, серед усіх станцій Львівського метрополітену є кілька наземних. Наприклад, наземною є станція Рясне, рейкова колія до якої йде городами і де нещодавно від аномальної спеки розплавилася рейкова колія, також є швидкісна ділянка від вулиці Сахарова до вулиці Наукової (здана в експлуатацію 1987 року).
Щодо наступного запитання про глибину станцій, то це питання є спірним і досі не вирішеним. Справа в тому, що складні метри, якими користуються маркшейдери для вимірювання глибини станцій - різної довжини на кожній станції. Так вже історично склалося. В бюджет наступного року вже закладено закупку партії однакових вимірювальних рулеток, якими буде здійснено контрольне вимірювання глибини кожної станції. Слідкуйте за новинами на сайті.


...

15.08.2015
Автор: Дар'я
Тема повідомлення: Опечатка

(В переходах можливий перетяг)
Імхо, мається на увазі протяг. У статті про вакансії :)

Відповідь: Справа в тому, що в підземних переходах Львівського метро можливий як протяг, так і перетяг. Імхо.

...

14.08.2015
Автор: Петро
Тема повідомлення: Вакансія вахтера у метро

Добрий день!
Мене цікавить вакансія «Контролер пропускних пристроїв Львівського метрополітену». Але мене турбує те, що мені не виходить ворушити вусами суворо. Зазвичай воно вдається трохи дибілкувато. Чи можна цей пункт вимог компенсувати експертним володінням альтернативними формами лексики?

Відповідь: Доброго дня. На жаль для Вас і на наше щастя у Львівське метро досить суворий відбір працівників. Ми дуже ретельно обираємо працівників на посаду вахтера і вміння суворо ворушити вусами є ключовим при підборі кандидатів на цю вакансію. Експертне володіння альтернативними формами лексики, звісно, додає ваги Вашому резюме, та без володіння мистецтвом суворого ворушіння вусами у Вас немає шансів. Пропонуємо подати резюме пізніше, після того, як пройдете "Курси по ворушінню вусами при різних погодних умовах", які ось-ось розпочнуться у Львові.

...

14.08.2015
Автор: Кирилл
Тема повідомлення: Помогите найти

Добрый день, вчера около 16:00 я потерял кошелек на территории метрополитена. Есть ли у вас какое то бюро находок?

Відповідь: Доброго дня. Звісно, на кожній станції Львівського метро є бюро знахідок. Туди пасажири приносять знайдені в переходах та вагонах потягів речі та приводять дітей, які загубилися. Зверніться з Вашою проблемою до будь-якого працівника метро, щоб дізнатися місце розташування бюро знахідок тієї станції, де було загублено гаманець.

...

14.08.2015
Автор: Григорій
Тема повідомлення: Є проблема

Я перший раз у Львові, дуже подобається місто, але ніяк не можу знайти ваші станції. Вони позначені якимись вивісками?
Буду вдячний за відповідь!
Григорій

Відповідь: Доброго дня. Вітаємо Вас у нашому місті, львів'яни завжди раді гостям. Щодо вивісок, то це проблема відома. Справа в тому, що свого часу тендер на розробку вивісок Львівського метрополітену виграла Студія Артемія Лєбєдева. Отримавши запевнення в тому, що все буде в кращому вигляді ми спиляли старі вказівники, а нові так і не отримали, позаяк з певних причин Студія відмовилася від замовлення. І наразі у нас немає ні старих вивісок ні нових вказівників. Тому пасажири з уст в уста передають новим відвідувачам місце розташування станцій.

...

14.08.2015
Автор: Роман
Тема повідомлення: Зупинки

Доброго дня. Скажіть хоч одну зупинку, а краще дві, де є метро.

Відповідь: Доброго дня. Карта метро досі доступна на сторінці:
https://metro.lviv.ua/pas/5-karta-lvivskogo-metro.html


...

14.08.2015
Автор: Andriy
Тема повідомлення: Розклад

Додайте будь ласка ще розклад руху поїздів :)

Відповідь: Дякуємо за пропозицію. Розробимо і викладемо на сайті на окремій сторінці

...

14.08.2015
Автор: Юля
Тема повідомлення: метро

Шось я не зрозуміла,де це у Львові метро?я живу на Сихові.скажіть,куди підійти щоб побачити ?

Відповідь: Підійдіть у Сихівське депо у робочий час

...

14.08.2015
Автор: Людмила
Тема повідомлення: де метро

Доброго дня. це що за прікол. де ж це в нас їздить метро, що про нього ніхто не чув.

Відповідь: Доброго дня, Людмило. Ви праві, ключове слово тут - "прикол"

...

14.08.2015
Автор: христина
Тема повідомлення: ви хто?

ДОброго дня! Дуже цікавий, інформаційно насичений ваш сайт :) можна поспілкуватися з автором ідеї чи засновником сайту?
З повагою, Христина, "Газета-поукраїнськи"

Відповідь: Доброго дня, Христино. І з Вами зв'яжемося

...

14.08.2015
Автор: Юля
Тема повідомлення: власник

Доброго дня! мене звуть Юля, я працюю на ain.ua і могла би написати про цей сайт. У мене є декілька питань, якщо ви не проти.

Як давно сайт існує?
Якою метою керувалися при створенні?
Яка його відвідуваність?
Можете розповісти щось про себе?

Відповідь: Доброго дня, Юля. Зв'яжемося з Вами

...

14.08.2015
Автор: Dora
Тема повідомлення: Скарга на затримку потяга

Шкода, що метра нема, бо сайт нічогенький)

Відповідь: Ми старались. Потяг скоро буде

...

14.08.2015
Автор: patlatus
Тема повідомлення: сайт не працює

сайт не працює
Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Відповідь: Сервер не витримує раптової популярності :)

...

14.08.2015
Автор: Віталій
Тема повідомлення: Я вражений!

Я за своє життя бачив усі метро "радянського союзу", якого вже нема, а Ваш варіант метро живе до цього часу.
Дякую Вам - це супер.

Віталій
62 роки

Відповідь: Дякуємо, п. Віталію. Приємно, що наша робота приносить людям задоволення )

...

14.08.2015
Автор: Мирося
Тема повідомлення: Де метро?

Скажіть , будь ласка, а де у Львові є підземні станції???!

Відповідь: З картою Львівського метро можна ознайомитися на сторінці:
https://metro.lviv.ua/pas/5-karta-lvivskogo-metro.html


...

13.08.2015
Автор: Юрій
Тема повідомлення: проїздний квиток

Доброго дня!
Хотів би придбати річний проїздний квиточок для Львівського метрополітену.Прошу сказати, яка його вартість, і як це зробити?
Також, дозвольте учочнити, чи мій статус "Почесний громадянин Львова" дає мені право претендувати на знижку?
Наперед вдячний за відповідь.
Юрій Це***ський

Відповідь: Звісно, статус "Почесний громадянин Львова" дає право на безкоштовний річний проїздний квиток. Після того, як наші фахівці розроблять абонемент в фотошопі, ми надішлемо Вам персональний лінк на сторінку, з якої можна скачати квиток і роздрукувати його вдома на прінтері.

...

13.08.2015
Автор: Nazar
Тема повідомлення: Норм

Пацани сайт чоткий

Відповідь: Фуфло не робим!

...

13.08.2015
Автор: tertert
Тема повідомлення: —

За**ца сайт)))

Відповідь: Самі в курсі )

...

13.08.2015
Автор: Ганна В***к
Тема повідомлення: коментар для ZAXID.NET

Доброго дня,
мене звати Ганна В***к, я журналістка інтернет-видання ZAXID.NET. Хочемо написати про Ваш сайт, зокрема, як з'явилась ідея, хто розробник.
Як можна з Вами зв'язатися?

Відповідь: Доброго дня, Ганно. Дякуємо за виявлений інтерес до сайту. Трохи розберемося з кореспонденцією і зв'яжемося з Вами

...

Додайте ваш коментар, відгук чи пропозицію через форму соцмережі Фейсбук або надішліть його нам через Форму зворотнього зв'язку — і ми його залюбки опублікуємо, якщо він буде цікавим :)