ЗМІ про сайт Львівського метро

Ось що пишуть про сайт Львівського метрополітену засоби масової інформації:

17.08.2015 «Комсомольская правда в Украине»

В интернете появился сайт несуществующего львовского метро

В Сети активно расписывают преимущества галицкой подземки.Как же удивились львовяне, натолкнувшись в иитернете на сайт львовского метрополитена. Оказывается, во Львове есть метро! Правда, никто из жителей его не видел, да и увидит нескоро, если этот момент вообще когда-то наступит. Тем не менее туристы могут восхититься в интернете преимуществами львовского метро, четыре станции из которого являются "объектами культурного наследия". ...


...

17.08.2015 «Watcher»
Львівське метро отримало офіційний сайт

Днями відкрився офіційний сайт Львівського метро – metro.lviv.ua. На сайті повідомляється, що система Метрополітену складається з 3 окремих ліній завдовжки понад 70 км. У Львівському метро 27 станцій, 4 з яких долучено до об’єктів культурної спадщини.В розділі «Легенди Львівського метро» розповідаються цікаві історії. Наприклад, історія виникнення станції метро Варшавська.

Сайт має й російську версію. Правда, там лише одна сторінка, яка пояснює, що «Схема Львовского метрополитена – это две линии метро (в разных вариантах схемы, красная и черная, или желтая и голубая) имеют форму трезубца.»...


...

15.08.2015 «24 канал»
Нова легенда Львову – метро з деревами, потягами-привидами та рабською працею росіян

Київ, Харків, Дніпропетровськ – це єдині населені пункти України, у яких є метро. Поки що єдині, адже примкнути до міст з метрополітеном "прагне" і Львів.Щоправда, у планах львівських чиновників рити тунелі і прокладати колії немає, а от сайт вже – готовий. Більше того розробники-дотепники веб-сторінки ґрунтовно підійшли до втілення ідеї.

Львівська складається з трьох окремих ліній, принаймні так стверджують розробники...


...


14.08.2015 «ain.ua»
У львовского метро появился сайт

Львовское метро обзавелось собственным сайтом, со всей необходимой информацией для «пассажиров», новостями и историей метрополитена. На сайте указано, что в настоящее время метро во Львове состоит из трех действующих линий общей протяженностью более 70 километров и 27 действующих станций, платформы которых рассчитаны на пятивагонные поезда. Четыре таких станции являются памятниками архитектуры.

Тема львовского метро не нова и является частым поводом для шуток, но впервые все это собрали в отдельный сайт...


...


13.08.2015 «depo.ua»
В інтернеті з'явився сайт вигаданого львівського метро

В інтернеті з'явився сайт львівського метрополітену, хоча у місті такого виду транспорту не існує.

На ньому можна ознайомитись із схемою львівського метро, почитати новини та навіть зв'язатись із адміністрацією.На сторінці сайту за адресою metro.lviv.ua є шість підрозділів із назвами "Головна", "Метрополітен", "Пасажирам", "Новини", "Вакансії" та "Зв'язок з адміністрацією"...


...


13.08.2015 «zaxid.net»
В інтернеті з'явився сайт неіснуючого львівського метро

В інтернеті з'явився сайт львівського метрополітену, хоча у місті такого виду транспорту не існує. На ньому можна ознайомитись із схемою львівського метро, почитати новини та навіть зв'язатись із адміністрацією.

Також відвідувачі сайту можуть побачити фото вагонів метро ззовні та зсередини. Окрім цього, на сайті досупна опція його перегляду російською мовою.Візуально сайт виглядає досить презентабельно, а своїм виглядом дещо нагадує сайт Львівської міськради. Там так само у верхньому лівому кутку міститься герб міста...


...


10.04.2015 «Морс»
В інтернеті з'явився сайт-жарт про Львівське метро

Віднедавна в інтернеті почав функціонувати повноцінний сайт присвячений Львівському метро.На сайті знаходяться повноцінна карта Львівського метро, короткий опис станцій, а також легенди, новини і навіть вакансії неіснуючого метрополітену. Наприклад, там згадується легенда про поїзд-привид з цікавим відео, а також на сайті вказано, що у Львівське метро на роботу потрібні «продавці соняшникового насіння» та «активні учасники масових заходів у Львівському метро» (флешмобери).

За словами розробника, сайт створювався як жарт і все, що в ньому - це лише витвір уяви, адже у Львові немає ніякого метро. Однак, деякі описані факти, наприклад, опис проекту будівництва швидкісного частково підземного трамвая та проект «легкого метро "Радан"», є цілком справжніми.


...


Якщо ви бажаєте поділитися згадками у ЗМІ про сайт Львівського метропишіть нам, а ми опублікуємо.