12-10-2016, 21:08
Дописувач: Юрій
Тема повідомлення: проїздний квиток
Доброго дня!

Минулого року, а саме 13.08.2015, я звернувся до Вас з питанням про пільги для людей зі статусом "Почесний громадянин Львова". Ви відповіли, що такий статус "дає право на безкоштовний річний проїздний квиток" і що відправите мені "персональний лінк на сторінку, з якої можна скачати квиток і роздрукувати його вдома на прінтері".

Проте на цьому все заглохло!

На зекономлені гроші, я планував придбати квартиру у Львові і стати не тільки почесним, а й постійним громадянином Львова. Але цього не сталося, і я змушений далі користуватися платними послугами львівського метрополітену.

Скільки маю ще чекати? Набридло перебиватись на вокзалі!!!

Відповідь:
Доброго дня.

Справді, ми обіцяли Вам безкоштовний річний проїзний квиток. Однак, з певних технічних причин не змогли вчасно виконати обіцянку. Раді повідомити Вас, що Ваш квиток нікуди не дівся, а чекає свого власника в Сихівському депо. Також в якості вибачення і щоб компенсувати Ваші витрати Адміністрація Львівського метрополітену дарує Вам однокімнатну квартиру у центрі Львова в одному з підземних тунелів метро з прекрасним виглядом на мальовничу річку Полтва з вікон.

Для уточнення деталей, підійдіть з посвідкою "Почесний громадянин Львова" у Сихівське депо у робочий час.