15-08-2015, 20:30
Дописувач: Андрюша
Тема повідомлення: Глибина станцій
Доброго дня! Дуже зацікавило Львівське метро. Саме тому хотілося б дізнатись, чи є серед станцій метрополітену наземні станції, як от в Києві, наприклад. Також хотілося б уточнити, яка із станцій метрополітену є найглибшою. Завчасно дякую за відповідь!

Відповідь:
Доброго дня. Так, серед усіх станцій Львівського метрополітену є кілька наземних. Наприклад, наземною є станція Рясне, рейкова колія до якої йде городами і де нещодавно від аномальної спеки розплавилася рейкова колія, також є швидкісна ділянка від вулиці Сахарова до вулиці Наукової (здана в експлуатацію 1987 року).
Щодо наступного запитання про глибину станцій, то це питання є спірним і досі не вирішеним. Справа в тому, що складні метри, якими користуються маркшейдери для вимірювання глибини станцій - різної довжини на кожній станції. Так вже історично склалося. В бюджет наступного року вже закладено закупку партії однакових вимірювальних рулеток, якими буде здійснено контрольне вимірювання глибини кожної станції. Слідкуйте за новинами на сайті.