З початку червня у Львівському метро працює Apple Pay

Категорія: Новини Метрополітену

З початку червня у Львівському метро працює Apple Pay

Починаючи з 1 червня 2018 року платіжна система Apple Pay офіційно працює у Львівському метро. Тепер пасажири можуть забути про банківські картки і гаманці з готівкою. Сервіс Apple Pay дозволяє оплачувати поїздки за допомогою смартфона Apple, до якого прив'язана банківська карта. Для цього достатньо піднести iPhone до терміналу і поїздка буде оплачена! Ніяких зайвих рухів.

Багато пасажирів вже оцінили переваги нового сервісу. "Це найзручніший і найпростіший спосіб оплатити поїздку", - поділився юнак на ім'я Тарас.

"Раніше потрібно було довго копирсатися в сумках в пошуку гаманця", - розповідає п. Леся домогосподарка. "А тепер дуже просто зайти з сумками на станцію, підійти до терміналу і просто провести рукою з телефоном, сплативши вартість поїздки."

"Ми пишаємося тим, що пасажири Львівського метрополітену отримують найкращий сервіс, в тому числі і сучасний сервіс оплати поїздок", - коментує замісник начальника станції "Проспект Свободи" Тимофій Кукуй. "Ми будемо і надалі тримати руку на пульсі і йти в ногу з технічним прогресом", - додав п. Кукуй.