У Львівському метро з'явився Wi-Fi

Категорія: Новини Метрополітену

На радість мешканцям Львова та гостям цього прекрасного міста, з сьогоднішнього дня на всіх станціях Львівської метрополітену з'явився безкоштовний Wi-Fi. Доступ в інтернет забезпечує спеціально створений провайдер «Файталапа Телеком», власником якого на 51% є мерія міста і на 49% приватні інвестори.

У Львівському метро з'явився Wi-Fi


За словами заступника начальника департаменту міської аміністраціі з питань благоустрою пана Подоляна Курило, у проекті використовуються тільки сучасні дводіапазонні роутери, що підтримують стандарт 802.11n і режим MIMO. У тендері на поставку обладнання для мережі перемогла китайська компанія, що запропонувала взяти на себе більшу частину витрат на закупівлю та прийняла рішення залишитися неназваною.

У першу ж годину після запуску безкоштовного Wi-Fi в Львівському метрополітені, було передано понад терабайт даних. Згідно зі статистикою 74.5% підключених пристроїв використовували Android, ще 18.3% працювали під управлінням тієї чи іншої версії iOS. Смартфони на Windows Phone склали 2.1% пристроїв, ще 3.2% на Ubuntu, решта 1.9% операційних систем залишилися нерозпізнаними.